Zaproszenie do współorganizacji Sinodalowej witryny

Drogie Sinodalki i Szanowni Sinodaliści!

Zapraszamy do zalogowania się na stronie.
Jej ostateczny projekt zostanie stworzony wspólnie przez chętnych do wykonania tej pracy, a więc przez użytkowników i zarządzających – po zalogowaniu i otrzymaniu uprawnień przyznanych przez administratora lub zarządzających.Aby wpisywać swoje wspomnienia umieszczać zdjęcia, piosenki, zakładać temat na blogu-na stronie głównej,pisać komentarze i swoje treści na forum … konieczne jest zalogowanie.

Aby się zalogować należy kliknąć na zakładkę “Kontakt” i wypełnić, podając imię i nazwisko,swój adres e-mail,w temacie wpisać np: nadanie uprawnień użytkownika a w prostokącie “Wiadomość” treść np.: proszę o uprawnienia użytkownika dla…  i podać swój login – np. Jan Kowalski poda swój login jako : “jakowal” lub inaczej.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i pracy nad tworzeniem elektronicznej kroniki Studenckiego Klubu Turystycznego “W Siną Dal” przy UŁ w latach 1965-1997 r.

Administratorem i wykonawcą strony jest Marek Tynenski a codzienną obsługę prowadzi Marek Giziński.