Uprawnienia zalogowanych na stronie

Uprawnienia zalogowanych na stronie

W celu zalogowania się na stronie i otrzymania uprawnień “Redaktorka” należy wypełnić formularz kontaktowy “Kontakt” i wysłać. Po akceptacji przez Zarządzających (kol.kol.Ewa Piasecka, Lidia Wacławiak, Janusz Bilczyński, Marek Giziński) otrzymujesz uprawnienia “Redaktorka” o bardzo szerokim zakresie w tym:

 • wprowadzanie nowych wpisów na Blogu ( ten tekst jest właśnie edytowany na Blogu ) i ich kasowanie, edycja wpisów własnych;
 • zakładanie nowych stron i podstron, zakładanie i kasowanie własnych wpisów, edycja wpisów własnych i innych “Redaktorków”;
 • zakładanie galerii zdjęć, nagrań i filmów możliwych do zamieszczenia na stronach i podstronach;

Ten szeroki zakres czynność – możliwość zmiany menu – wprowadzenie własnych stron, nie może doprowadzić do zaśmiecenia STRONY, a więc należy z dużą rozwagą wprowadzać nowe pomysły do czego serdecznie ZAPRASZAMY.
“Zarządzający” ponad uprawnieniami “Redaktorka” mogą poprawiać i kasować wpisy i strony “Redaktorków” oraz nadawać uprawnienia “Redaktorka”.
Nad tą całą mieszaniną piorunującą , kontrolę i nadzór sprawuje Jego Magnificencja “Administrator” – mgr Marek Tynenski – wykonawca tej strony.

Życzymy wszystkim gościom i zalogowanym miłych wrażeń, wspomnień i pozytywnych doznań.

P.S.
Uwaga pod każdym wpisem głównym (tak jak ten) można dodawać komentarze. Pod tym tekstem mamy siedem komentarzy, co jest pod edytowanym tekstem zaznaczone jako: ” 7 Comments “. Może być to bardzo wygodna forma naszej komunikacji należy jednak pamiętać,że widzi i czyta go “Cały Świat”. Ponieważ cała STRONA nie mieści się na jednym ekranie należy korzystać z paska przesuwu po prawej stronie.Bardzo ważne przyciski to “Zaktualizuj”, a więc zapisz i “Przenieś do kosza”.

Po przesunięciu na dół strony po prawej jest miejsce do logowania, a pod nim informacja ile osób jest razem z Tobą na STRONIE . W komentarzach podałem kilka podpowiedzi jak zacząć pracę ze STRONĄ, stroną, podstroną.

UWAGA: CHCĄĆ OPUŚCIC OGLĄDANY WPIS-TEMAT-UTWÓR NALEŻY KLIKNĄĆ (RAZ LUB DWA) NA GÓRĘ STRONY GŁÓWNEJ CZYLI NA JEJ LOGO –  ZIELONY NAPIS SKT …..  NA SZARYM TLE GRUPY TURYSTÓW W G.ŚWIĘTOKRZYSKICH ( ZDJĘCIE GRUPY Z 1967 R.)

 

About Marek Giziński

W SKT "W Siną Dal" byłem od XI 1969 do VI 1974 r. Studiowałem wówczas w UŁ na Wydziale M-F-Ch kierunek fizyka, specjalizacja fizyka teoretyczna.W Klubie byłem szefem sekcji "Propagandy i informacji" - dzisiaj - Dział Marketingu i Reklamy a w okresie 1973-74 przewod.Komisji Turystyki i Sportu przy Radzie Uczelnianej ZSP / SZSP.

7 Responses

  • Tak więc regałem jest np.zakładka “O Klubie”, książką podzakładka “Geneza” a jej kartkami są zapisane treść w tym zdjęcia,nagrania, filmy.

 1. Bardzo ważnym przyciskiem-ikoną jest w lewym górnym rogu znaczek przypominający tarczę zegara wskazującego godzinę13:05- WIDOCZNY TYLKO DLA ZALOGOWANYCH.Kliknięcie tego znaku otwiera kokpit a kliknięcie na kokpit rozwija całe menu – wszystkie ukryte możliwości działania.
  Potwierdzeniem,że jesteś zalogowana/ny jest powitanie Ciebie tekstem:”Jak się masz i tu Twoje imię i nazwisko ?”. Zobaczysz ten napis z prawej strony (Twojej prawej) u góry na tym samym pasku, na którym z lewej zobaczysz “maleńką tarczę zegara 13:05” .

 2. Aby opuścić stronę,podstronę i znaleźć się na stronie głównej należy kliknąć na nagłówek strony czyli na szablon z tytułem strony:”UŁ-Studencki Klub …” lub ikonkę “domek UŁ-Stude…” w tym miejscu co była ikonka “tarcza zegara z godz. 13:05”.

 3. Nic dodać, nic ująć 🙂
  Zatem mamy bibliotekę 🙂

  Pozdrawiam Bibliotekarzy oraz Czytelników 😉

 4. Dziękuję Ci Marku!!!
  Jesteś WIELKI.
  Dzięki Tobie jestem na tej stronie. (No, trochę tam pomógł także Administrator)
  Drodzy Sinodalowicze, cieszę się, że jestem z Wami

  Pozdrawiam – Paweł Kapituła

 5. Witam Ciebie Pawle także.
  Na tym zdjęciu jesteś bardzo do siebie podobny !!? Chyba jednak “komeżka” troszku zbyt przydługawa .
  Ale nie martw się J.M. Administrator jest także do ciebie podobny, tylko bardziej GROŹNY i ma 4 nóżki i 4 rączki.