Logowanie

Logowanie

Kolejność czynności:

 1. Otwórz zakładkę “Kontakt” w menu głównym( brązowy pasek pod szablonem strony czyli pod UŁ – Studencki Klub ….) jego drugi rząd za zakładką “Forum SKT”.
 2. Wypełnij formularz kontaktowy wpisując:imię i nazwisko, swój aktualny adres email -na który od Administratora otrzymasz potwierdzenie o nadanym loginie czyli nazwie użytkownika( ten wyraz,który wpisano w temacie np. giziol23, marek55 .Ten login ma Ciebie w kilku literach i cyfrach określać może być to Twój pseudonim …).
 3. W rubryce “Temat”  wpisz właśnie swój login np. annad28 .W polu “Wiadomość” wpisz :”Proszę o nadanie uprawnień użytkownika-redaktorka”.
 4. W polu pod kodem literowo cyfrowym (CAPTCHA Code)  wpisz podany koduwaga na małe i duże litery.
 5. Kliknij na prostokąt “Prześlij
 6. Na białym tle u góry strony pojawi się komunikatTwoja wiadomość została wysłana” i następnie strona powróci do obrazu strony głównej.
 7. Teraz Administrator otrzymuje od Ciebie Twoje dane :imę i nazwisko, adres@ i Twój login i wprowadza je do bazy zarejestrowanych użytkowników nadając Ci odpowiednie uprawnienia po czym ( jeśli jest akurat przy komp. otrzymasz korespondencję po kilku sekundach jeśli nie ,to musisz czekać aż jeden z czterech Zarzadząjacych to zrobi:
 8. Wysyła na twój adres@ korespondencje -nadawcą jest Administrator, w której podaje Twój login-Nazwę użytkownika, którą zapisano w “Temacie” oraz adres strony na której jest podane HASŁO.
 9. Klikając ten adrs– jest dość rozbudowany i zakończony Twoim loginem i znakiem > zobaczysz STRONĘ “UŁ SKT…”z podanym w czytelny sposób Twoim hasłem.
 10. Możesz je wykasować i wpisać swoje minimum 12 znaków – zapisz sobie to hasło-za chwilę będzie potrzebne.
 11. Kliknij pole “Reset Password” – czyli zmień hasło- zmieniasz na swoje.
 12. Pojawi się strona z czystym polem na wpisanie loginu lub Twojego adresu @ oraz pole z wykropkowanym hasłem .Kasujesz je i wpisujesz swoje – po zmianie.Zaznaczasz Remember Me i  klikasz na pole Log In
 13. Zobaczysz STRONĘ a nad jej szablonem ciemny pasek i w  prawym ( po Twojej prawej stronie) napis ” Jak się masz, i  Twoje imię i nazwisko.To powitanie potwierdza Twoje zalogowanie.
 14. Po opuszczeniu STRONY uruchamiając ją ponownie przesuwasz pasek po prawej stronie aż zobaczysz pole do logowania – kolumna pod  kalendarzem a dokładnie pod “Kategorie”. Pod  napisem “Log In” wpisujesz swój login lub adres@ a w polu Password swoje hasło jeśli program nie pamięta i klikasz na przycisk “Log In”
 15. Jesteś zalogowany ponownie. Przecież to takie proste i intuicyjne!!!             ZAPRASZAMY

About Marek Giziński

W SKT "W Siną Dal" byłem od XI 1969 do VI 1974 r. Studiowałem wówczas w UŁ na Wydziale M-F-Ch kierunek fizyka, specjalizacja fizyka teoretyczna.W Klubie byłem szefem sekcji "Propagandy i informacji" - dzisiaj - Dział Marketingu i Reklamy a w okresie 1973-74 przewod.Komisji Turystyki i Sportu przy Radzie Uczelnianej ZSP / SZSP.

Comments are closed.