DINOZAURY W OJCOWIE

DINOZAURY W OJCOWIE

W tym domku zalegną na trzy noce ( od 19 do 22 maja b.r. ) Dinozaury z Sinej Dali a nad kilkunastoosobowym stadem pieczę i dozór sprawować będą :                                                     Starszy Dinozaur Jurek Drygalski i nieco Młodszy Dinozaurek  Staszek Majewski

 

ojcow,pokoje,goscinne,maria,marcinska,136366,300x200

 

W planie: Ojcowski Park Narodowy, Pieskowa Skała, Ogrodzieniec, pustynia Błędowska i inne (pomysły mile widziane). Do wyboru wycieczki piesze, rowerowe lub samochodowe – tak informował J.Drygalski
KOMUNIKAT SPECJALNY :
Dzisiaj, t.j. 13-05-2016r. ” z zaświatów” napisał do nas -na adres administratora – nasz wspaniały kolega Eugeniusz Strzelczyk !!!
na dowód korespondencja Gienia poniżej:
Do:
Administratora Imię, Nazwisko Eugeniusz Strzelczyk.Temat :”pozdrowienia z zaświatów”
Wiadomość
W poniższej notce zostałem uśmiercony. Żyję, więc pozdrawiam i chylę czoła przed wszystkimi, którym się chciało założyć tę stronę.

About Marek Giziński

W SKT "W Siną Dal" byłem od XI 1969 do VI 1974 r. Studiowałem wówczas w UŁ na Wydziale M-F-Ch kierunek fizyka, specjalizacja fizyka teoretyczna.W Klubie byłem szefem sekcji "Propagandy i informacji" - dzisiaj - Dział Marketingu i Reklamy a w okresie 1973-74 przewod.Komisji Turystyki i Sportu przy Radzie Uczelnianej ZSP / SZSP.

Comments are closed.