Koszulki Klubowe:

Koszulki Klubowe:

Info z dnia 16-08-2017

Razem zgłoszono zamówienie na 2 koszulki XL i 2 szt.  XXL  ( Basia Kozicka i ja) i Ewa Kaźmierczak (Piasecka) wersja “damska”  szt.1 rozmiar 42/44 – zamówienia składane tylko przez dinozaurów.

Z różnych powodów Bajka i Babcia ( Basia i Szymon) wstrzymali akcję zbierania zamówień na koszulki klubowe – chętnie przekażą wszystkie  informacje potrzebne do wykonania tego zadania osobie, która będzie chciała kontynuować to szlachetne dzieło.

                                                                     Marek.

                                                          

 

Moja koszulka z 50-tej Rocznicy  ma rozmiar XL a więc ja zamówię 2 szt. ( XL i XXL) Proszę przyślijcie swoje rozmiary koszulek.Koszulki są do kupienia a więc proszę się liczyć z niewielkim wydatkiem a dla zamiejscowych +opłata za przesyłkę.

                                                                                      Marek

Barbara Łatkowska
07-08-2017 Moi Drodzy!

WIDAĆ NAS! Widać nas wszędzie między innymi dzięki koszulkom.
Jest propozycja, by wyprodukować koszulki klubowe. Nie okazjonal-ne jak ROCZNICOWA czy REJSOWA ale klasyczne klubowe.
I teraz pytanie: czy mam projektować coś nowego czy zostać przy “śladach butów” bo są bardzo rozpoznawalne plus logo Klubu?
Czekam na propozycje.

  Poinformowałem Bajkę, że przekażę jej zamówienie od Dinozaurów a więc możecie na gaja@margiz.pl przysyłać zgłoszenia swoich potrzeb.  

                                                                   Marek.

Witaj Marku,

Bajka miała super pomysł z tymi koszulkami. Były przedmiotem mojej zazdrości, kiedy oglądałam zdjęcia rocznicowe i rejsowe. Oczywiście zamawiam. Dwie. One będą w rozmiarze uniwersalnym, czy trzeba się określić?

Pozdrawiam  –   Barbara Kozińska

 

Jestem za , bardzo mi się “tamta” koszulka podobała .

Czytałam na fb, że być może będzie wersja “damska” . Ja poproszę 42/44

Pozdrowienia – Ewa.

witajcie ,
bardzo mi brakuje takiego gadżetu jak koszulka klubowa – sugestia Marka odnośnie jej wyglądu jest bardzo odpowiednia , bo najważniejsze są przecież elementy znaku firmowego a ślady butów skromnie rzecz biorąc tłumaczą laikom o co chodzi w skrótach w szyldzie -jestem ZA i czekam NIECIERPLIWIE na ten PRODUKT.
POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH SINODALOWCÓW
                                                                                                                           Antoni Rutka.

                        Przekazałem do Bajki, że zgadzamy się na taką wersję koszulki, jaką Pampersy wybiorą.Mam tylko problem jak określać rozmiar, czy numerem ( tak jak podała Ewa 42/44) czy : S, M , X, XL ….Sprawdzę jak jest  na rocznicowej i napiszę.
                                                                                          Marek.

About Marek Giziński

W SKT "W Siną Dal" byłem od XI 1969 do VI 1974 r. Studiowałem wówczas w UŁ na Wydziale M-F-Ch kierunek fizyka, specjalizacja fizyka teoretyczna.W Klubie byłem szefem sekcji "Propagandy i informacji" - dzisiaj - Dział Marketingu i Reklamy a w okresie 1973-74 przewod.Komisji Turystyki i Sportu przy Radzie Uczelnianej ZSP / SZSP.

Comments are closed.