Dinozaury zaczynają taniec godowy…

Dinozaury zaczynają taniec godowy…
http://www.hotelprzedwiosnie.pl/

Już 22 osoby opłaciły swój udział – stan na godz. 13:00

dnia 02-04-2019 r.

Wybudzeni z zimowego snu, optymistycznie patrząc w przyszłość, finalizujemy działania mające zakończyć przygotowania do naszego majowego spotkania. Hotel “Przedwiośnie” zabezpieczył dla nas 15 pokoi dwuosobowych i 5 jedynek z balkonami i pięknym widokiem na G.Świętokrzyskie ( zarezerwowaliśmy całe I i II piętro z wyjątkiem apartamentów). Wczoraj ( 25-03-2019 r.) uczestnicy Zjazdu Dinozaurów otrzymali informację wyrytą na osobistych tabiczkach @ precyzyjnie opisującą ich jaskinie a także wskazującą grotę z podanym hasłem do której należy składać ofiarę za pobyt.

A takie będą widoki z naszych pokoi – jeśli będzie słoneczna pogoda:

W piątek (17 maja) Zbyszek Binderman poprowadzi “stado” ścieżkami z okresu trzeciorzędu i czwartorzędu masywu Gór Świętokrzyskich. Z tego powodu odkurzył przewodnik po Górach Świętokrzyskich wydany przez PTTK w okresie PRL-u.

Janusz Bilczyński przejmie przewodnictwo stada w sobotę (18 maja) i przy pomocy wyhikułów pijących jedynie płyny zawierające
węglowodory alifatyczne o liczbie oktanowej 95 i wyżej, teleportuje grupę mniejszych i większych dinozaurów obu płci do Szydłowa

a może i o skok więcej do …

Rakowa.

About Marek Giziński

W SKT "W Siną Dal" byłem od XI 1969 do VI 1974 r. Studiowałem wówczas w UŁ na Wydziale M-F-Ch kierunek fizyka, specjalizacja fizyka teoretyczna.W Klubie byłem szefem sekcji "Propagandy i informacji" - dzisiaj - Dział Marketingu i Reklamy a w okresie 1973-74 przewod.Komisji Turystyki i Sportu przy Radzie Uczelnianej ZSP / SZSP.

Comments are closed.