Na Roztocze! – za 10 dni.

Na Roztocze! – za 10 dni.

Dzisiaj Jurek Drygalski napisał:

Moi Drodzy,

1/ Marek zadał kilka pytań dot. wspólnych posiłków, zacytuję więc słowa naszego logistyka Staszka

“Będziemy mieć specjalnie dla nas przygotowana sala biesiadna z lodówką, na nasze produkty oraz zapleczem kuchennym. Sala jest kilka kroków od domku majowego, czyli wszyscy będą przychodzić już w strojach wizytowych. Obok domku majowego jest grill i miejsce na ognisko ,grill może obsługiwać gospodarz”. Menu obiadokolacji Staszek przesłał.

2/ Posiłki – śniadania i wieczorną biesiadę przygotowujemy – tak jak zawsze – wspólnie, produkty i alkohol przywozimy indywidualnie kierując się rozsądkiem, niespodzianki mile widziane.

3/ Proponuję, aby Marek przywiózł kaszankę i kiełbasę na wieczornego grilla (rozliczymy się później). Marku prośba – bądź Mistrzem Ceremonii.

4/ Prośba i pytanie do Andrzeja Waszkiewicza – czy poprowadziłbyś wycieczkę w piątek?

5/ Prośba i pytanie do Jacka Dońca – czy poprowadziłbyś wycieczkę w sobotę?

6/ Propozycja do rozważenia dla tych, którzy znają już Zamość: warto nadłożyć drogi i wracać przez Przeworsk (Kościół św. Ducha, Bazylika Kolegiacka, jeden z najcenniejszych zabytków sztuki gotyckiej w Polsce), Leżajsk (słynne organy w klasztorze OO.Bernardynów!) , Sandomierz (rekomendacji nie wymaga) Trasa na jeden / dwa dni.

                                                         Pozdrawiam J.

I od Gizioła:
ZAMÓWIŁEM 5 KG KIEŁBASKI PODWAWELSKIEJ (17,00 ZŁ. ZA 1 KG.) I 3 KG KASZANKI ( PO 15.00 ZŁ ZA 1 KG)

                     RAZEM KOSZT = 130 ZŁ , CO NA 1 OSOBĘ = 5 ZŁ.
                                                                                                                    MAREK G.

About Marek Giziński

W SKT "W Siną Dal" byłem od XI 1969 do VI 1974 r. Studiowałem wówczas w UŁ na Wydziale M-F-Ch kierunek fizyka, specjalizacja fizyka teoretyczna.W Klubie byłem szefem sekcji "Propagandy i informacji" - dzisiaj - Dział Marketingu i Reklamy a w okresie 1973-74 przewod.Komisji Turystyki i Sportu przy Radzie Uczelnianej ZSP / SZSP.

Comments are closed.